خرید دستگاه میکرودرم ابریژن سالنی

دستگاه میکرودرم ابریژن سالنی یک وسیله بسیار کارآمد برای سالن های زیبایی است. امروزه در سالن های زیبایی و ارایشگاه ها استفاده از دستگاه های پاکسازی و انجام کار فیشیال یک ضرورت به شمار می رود.
همه مراجعه کنندگان شما تمایل دارند تا به طور دوره ای کار پاکسازی صورت را انجام دهند. و معمولا دوست دارند که همه خدمات آرایشی خود را در یک مکان انجام دهند.
بنابراین اگر هنوز در مرکز زیبایی خود لاین فیشیال و پاکسازی ندارید، بهتر است که هر چه زودتر اقدام نمایید. در واقع شما تمام پتانسیل های لازم را دارید. و با خرید یک دستگاه ساده پاکسازی می توانید به راحتی کسب درآمد کنید.

دستگاه های پاکسازی پوست بسیار ارزان قیمت و سود آور هستند. به گونه ای که شما به راحتی می توانید به اندازه سرمایه ای که برای خرید یک دستگاه هزینه می کنید، ماهیانه به همان اندازه درآمد داشته باشید و این برای یک سرمایه گذاری بسیار قابل قبول است.

چه دستگاهی برای پاکسازی پوست مناسب است؟

دستگاه های زیادی برای پاکسازی پوست وجود دارد. که همه آن ها به فرایند پاکسازی و لایه برداری و جواسازی پوست کمک می کنند. رایج ترین دستگاه های پاکسازی پوست عبارتند از:

  • دستگاه میکرودرم ابریژن
  • دستگاه هیدرودرم
  • دستگاه پلاژن
  • دستگاه آکوافیشیال
  • دستگاه هیدروفیشیال
  • دستگاه های فیشیال چند کاره
  • و …

احتمالا شما هم اگر قصد خرید دستگاه پاکسازی صورت را دارید بعد از مکی تحقیق و پرس و جو به موارد بالا رسیده اید. اما سوالی که پیش می آید این است که کدامیک از دستگاه های زیر بهتر است؟ من کدام دستگاه را بخریم؟

باید دقت کنیم که انتخاب دستگاه خوب برای هر فرد متفاوت است. در واقع تعریف یک شخص از دستگاه خوب با تعریف شخص دیگر می تواند متفاوت باشد.
بنابراین در درجه اول باید ببینید که شما چه انتظاری از دستگاه مورد نظر خود دارید؟ چه مواردی برای شما اولویت دارد و بعد درباره دستگاه های پاکسازی تحقیق کنید و متناسب با نیاز خود بهترین دستگاه پاکسازی پوست را خرید نمایید.

ما در اینجا به بررسی دستگاه پاکسازی میکرودرم ابریژن می پردازیم. اگر درباره سایر دستگاه ها سوالی دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۸۹۵۲۱ در ارتباط باشید.

دستگاه پاکسازی پوست میکرودرم ابریژن

در بین انواع دستگاه های پاکسازی پوست دستگاه میکرودرم ابریژن یکی از محبوب ترین و رایج ترین این دستگاه ها است. دستگاه میکرودرم ابریژن قابل استفاده در منزل، سالن های زیبایی و کلینیک ها و مطب های پوست است.

دستگاه میکرودرم ابریژن با استفاده از مکشی که ایجاد می کند کار لاه برداری و پاکسازی را انجام می دهد. در واقع تمامی سلول های مرده و کثیفی ها و چربی های پوست را از روی سطح آن جمع آوری می کند.

انواع دستگاه میکرودرم ابریژن سالنی

دستگاه میکرودرم ابریژن سالنی دو مدل رایج دارد.

  • دستگاه میکرودرم ابریژن الماسی
  • دستگاه میکرودرم ابریژن پودری و الماسه

لایه برداری الماسه در هر دو مدل به طور یکسان انجام می شود. اما دستگاه هایی هم هستند که علاوه بر روش پودری از روش الماسه از روش پودری هم استفاده می کنند.
در این روش پودر اکسید آلومینیوم بر روی سطح پوست پاشیده می شود و ذرات ریز اکسید آلومینیوم با سایشی که روی سطح پوست ایجاد می کنند به سلول های پوست در لایه شاخی آسیب در حد میکرو می زنند. و بعد سلول ها تلاش می کنند که خود را ترمیم کنند. بنابراین سلول های تازه جایگزین سلول های مرده می شود.

خرید دستگاه میکرودرم ابریژن سالنی

قیمت خرید دستگاه های میکرودرم ابریژن سالنی نسبت به میزان درامدی که دارند بسیار مناسب هستند. اگر قصد خرید دستگاه میکرودرم سالنی را دارید می توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره بیشتر با کارشناسان و مشاوران شرکت آروینیا در ارتباط باشید.