دستگاه هایفو

دستگاه هایفو تکنولوژی جدیدی است که با بهره گیری از سیستم اولتراسوند، به صورت کاملا غیر تهاجمی بر روی پوست تاثیر می گذارد. سیستم این دستگاه به اونه ای است که دارای کارتریج های متفاوتی می باشد. هر کارتریج عمق نفوذ خاصی دارد. کارتریج های با عمق بیشتر بر روی لایه های زیرین پوست تاثیر می گذارد و سبب خذف چربی های اشباع شده می شود. مزیت این روش غیر تهاجمی بودن و تاثیر گذاری در یک جلسه است.

لیپوماتیک

لیپوماتیک (lipomatic) یا روش جراحی لیپوماتیک یک دستگاه تایید شده از سوی FDA است که امکان لیپوساکشن حجم بالای موثر و ایمن در تمام قسمت‌های بدن با دقت بالا را امکان‌پذیر می‌سازد. در روش لاغری با لیپوماتیک، سلول‌های چربی بدن ابتدا با ابزاری به نام ماسوره به وسیله حرکات ارتعاشی آن تجزیه می‌شوند و سپس چربی به آرامی از بدن جدا می‌شود و این امر توسط دستگاه لیپوماتیک منجر به کاهش وزن و لاغری میشود.

لیپوساکشن

لیپوساکشن یک نوع عمل جراحی زیبایی است که طی آن چربی از نواحی مختلف بدن برداشته میشود. عمل لیپوساکشن بر خلاف باور عمومی یک جایگزین برای برای ورزش و تغذیه ی مناسب نیست بلکه روشی است برای شکل دادن به بدن و تناسب اندام. عوامل بسیاری میتواند میزان چربی خارج شده از بدن را در یک جلسه تعیین کند.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

کرایولیپولیز یا کول اسکالپتینگ (پیکر تراشی سرد) یک روش غیر جراحی ترمیم بدن است. جراح پلاستیک با استفاده از یک دستگاه سلولهای چربی زیر پوست را فریز می‌کند. وقتی سلولهای چربی تخریب شدند به تدریج تجزیه شده و بوسیله کبد از بدن خارج می‌شوند. کرایولیپولیز یک روش نسبتا جدید است که از سال ۲۰۱۲ بوسیله سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به رسمیت شناخته شده است.

دستگاه اولترا کویتیشن

کویتیشن یک روش کاهش چربی غیر تهاجمی است که از فناوری سونوگرافی برای کاهش سلولهای چربی در قسمتهای هدفمند بدن استفاده می کند. این گزینه برای هر کسی که مایل به انجام گزینه های شدید و تهاجمی مانند لیپوساکشن نیست، گزینه بسیار مناسبی است، زیرا این کار بدون نیاز به جراحی انجام می شود.

دستگاه رادیو فرکانسی RF

در روش لاغری موضعی با دستگاه آر اف، چربی ها شکسته شده و مستعد دفع و استفاده در سوخت و ساز می شوند. در لاغری موضعی شکم و پهلوها با دستگاه RF کاهش سایز یک الی ۳ اتفاق می افتد. لاغری موضعی با دستگاه برای تمامی نواحی چاق بدن قابل استفاده است. برای لاغری موضعی صورت نیز می توان از آر اف استفاده کرد. با روش آر اف لاغری موضعی برای نواحی شکم ، پهلوها ، پشت ، اطراف فیله ها ، بازوها ، ران و باسن می توانید به راحتی و سرعت کاهش سایز داشته باشید.