دستگاه هایفو اولترا کلینیکال ساخت کمپانی معروف و شانخته شده آمریکایی است. این دستگاه به صورت اوریجینال و همچنین به سفارش آمریکا و ساخت کشور چین در بازار ایران موجود است و متخصصان و پزشکان پوست می توانند از این تکنولوژب بهره مند شوند.

اولتراپی چیست؟

اولتراپی یک روش غیر تهاجمی برای لیفت، قوام و جوانسازی پوست و به ویژه در ناحیه صورت است که بدون جراحی انجام می شود. تفاوت اولتراپی با سایر روش های غیر تهاجمی جوانسازی افزایش عمق نفوذ، در این روش نسبت به سایر روش ها است. به طوری که امواج اولتراسوند به لایه های smas پوست دسترسی دارند که معمولا این لایه از طریق جراحی قابل دسترسی است.

بنابراین لایه های زیرین تحریک به تولید کلاژن می شوند و کار ترمیم و بازسازی پوست به مرور انجام می شود. و از همان روزهای اول انجام هایفو این تغییر قابل مشاهده است و تا ماه ها ادامه دارد. تحقیقات روی بیش از ۱.۵ میلیون نفر انجام شده و تاثیر پذیری این روش مورد آزمایش و تایید قرار گرفته است.

اولتراپی تنها روشی است که برای لیفت و جوانسازی غیر تهاجمی صورت موفق به دریافت گواهینامه های FDA آمریکا و CE اروپا شده است.

کاربردهای روش اولتراپی با دستگاه هایفو

  • لیفت ناحیه گردن و چانه
  • لیفت قفسه سینه
  • لیفت ابرو
  • حذف خطوط روی صورت
  • حذف چروک های پیشانی
  • حذف خطوط اخم و لبخند
  • حذف چروک های پنجه کلاغی دور چشم
  • لاغری های موضعی

دستگاه هایفو اولترا

قیمت خرید دستگاه هایفو اولترا

دستگاه هایفو لولترا با تکنولوژی امواج متمرکز با فرکانس بالا به راحتی می تواند عمل اولتراپی را انجام دهد. این دستگاه دارای کارتریج با اعماق متفاوت است.
این تفاوت در عمق سبب می شود که نفوذ امواج اولتراسوند در لایه های مختلف باشد و کلاژن سازی و ترمیم در لایه های پوست به خوبی انجام شود.

دستگاه هایفو اولترا امریکایی

خرید دستگاه هایفو اولترا

کمپانی معتبر آمریکایی دستگاه هایفو اولترا را با کیفیت فوق العاده بر مبنای استاندارد های لازم طراحی و تولید نمود. و موفق به اخذ گواهینامه FDA شد.
علاوه بر این کمپانی ای در چین نیز به سفارش شرکت آمریکایی کار تولید این دستگاه را آغاز کرد. به این ترتیب دستگاه هایفو اولترا با دو کیفیت تولید می شود و شما عزیزان می توانید متناسب با شرایط خود انتخاب کنید.

قیمت دستگاه هایفو اولترا امریکایی کلینیکال

طبیعی است که دستگاه هایفو اولترا کلینیکال آمریکایی قیمت بیشتری نسبت به نمونه چینی آن دارد. توجه داشته باشید که به همان نسبت که برای دستگاهی بیشتر هزینه می کنید هزینه درمان هم بالا تر می رود. بنابراین در روند سوداوری و بازگشت سرمایه شما تاثیر منفی ندارد. حتی می تواند به جذب کلاینت بیشتر برای موسسه شما کمک کند. و خود نام دستگاه یک تبلیغ موثر برای کلینیک یا مرکز شما باشد.

خرید دستگاه هایفو اولترا امریکایی کلینیکال

برای خرید این دستگاه نیاز است که سفارش شما ثبت شود. پس از ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه توسط شرکت برای شما ارسال می شود. علاوه بر آن کارشناسان و مهندسان بخش آموزش شرکت برای آموزش دستگاه به شهر شما خواهند آمد. و نصب و آموزش دستگاه را به طور رایگان برای شما انجام خواهند داد. دستگاه به مدت یک سال گارانتی و به مدت ده سال شامل خدمات پس از فروش نیز هست.

سوالات متداول

اولتراپی چیست؟

اولتراپی یک روش درمان غیر تهاجمی برای لیفت و جوانسازی صورت است که امواج اولتراسوند با فرکانس بالا در این روش به لایه های زیرین پوست نفوذ می کند و سلول ها را برای ساخت کلاژن جدید و ترمیم ترغیب می کند. این روش بدون جراحی و عوارض جانبی انجام می شود.

ویژگی منحصر به فرد اولتراپی چیست؟

این روش تنها روشی است که FDA در بین تمامی روش های غیر تهاجمی که برای جوانسازی و لیفت پوست وجود دارد آن را تایید می کند.

مراحل انجام اولتراپی چگونه است؟

در ابتدا پزشک پوست صورت را به طور کامل تمیز می کند. بعد ژل سونوگرافی روی سطح پوست آغشته می شود و سپس بعد هندپیس دستگاه روی ناحیه مورد نظر قرار گرفته و امواج اولتراسوند به لایه های زیرین پوست شما نفوذ می کند. شما تقریبا هیچ گونه دردی را احساس نمی کنید. اما گرمای زیر پوستتان کاملا حس می شود که این نشاندهنده تاثیر گذاری دستگاه است.

بعد از انجام هایفوتراپی چه اتفاقی می افتد؟

روش هایفوتراپی هیچگونه عوارضی ندارد و شما بلافاصله می توانید به فعالیت های روزمره خود بپردازید. ممکن است برای ساعت هایی احساس تورم خیلی کم داشته باشید اما این مسئله خیلی زود رفع می شود و خللی در برنامه زندگی شما ایجاد نمی کند.

هر جلسه هایفو تراپی چقدر زمان می برد؟

زمان صرف شده برای هر جلسه کار با دستگاه هایفو بستگی به ناحیه مورد نظر دارد. برای درمان صورت و گردن به طور کامل بین ۶۰ تا ۹۰ دقیقه زمان نیاز است و برای درمان ناحیه قفسه سینه حدود ۳۰ دقیقه.