قیمت دستگاه کویتیشن الیناشیپ

قیمت دستگاه آر اف کویتیشن الینا شیپ

قیمت دستگاه آر اف کویتیشن الینا شیپ در سایت ما نسبت به سایت های دیگر بسیار مناسب است. شما برای خرید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

دستگاه آراف کویتیشن الینا شیپ

همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، تکنولوژی استفاده شده در این دستگاه، امواج رادیویی می باشد. یک دستگاه چند کاره که می تواند به صورت ویژه کاربردهای متفاوتی را برای ما به ارمغان بیاورد. الینا شیپ در حقیقت آراف + وکیوم + کویتیشن است. به صورتی که می تواند با استفاده از سه هندپیس مختلف خود، برای بیمار کاربردهای گوناگونی را ارائه دهد. امواج رادیویی می توانند موجب جوانسازی و زیبایی شوند. به این صورت که به عمق پوست نفوذ می کنند. در آنجا می توانند با استفاده از گرمای حاصل شده، کار لیفت و جوانسازی را انجام دهند. کاربرد دیگر این دستگاه وکیوم و لاغری است. که می تواند با استفاده از یک هندپیس هم کار آراف و جوانسازی را انجام دهد و هم کار وکیوم و ماساژ را به نحو احسن انجام دهد. ناگفته نماند که هندپیس مخصوص لاغری کویتیشن جداگانه است. در حقیقت با استفاده از ۶ هندپیس مختلف، می توانیم کار لاغری و جوانسازی و لاغری را با آن انجام دهیم. الینا شیپ یک دستگاه به صرفه و قدرتمند است. با داشتن آن می توانید به نتایج مطلوب کاربران دست پیدا کنید. در نتیجه در آمد بالایی از این روش به دست آورید.

قیمت دستگاه کویتیشن الیناشیپ

مشخصات دستگاه آراف + وکیوم + کویتیشن  الینا شیپ

  • دارای ۶ هندپیس مختلف با توانایی های عالی
  • قدرت آراف بای پلار ۲ مگا هرتز می باشد.
  • قدرت آراف مونوپلار ۵۰۰ کیلو هرتز است.
  • همچنین در آراف تری پلار، از قدرت ۲ مگا هرتز بهره مند می شود.
  • و قدرت کویتیشن آن هم ۴۰ کیلو هرتز عنوان شده است.
  • با این دستگاه به شما ۶ هندپیس مختلف داده می شود.
  • همچنین کابل برق مخصوص هم به کاربر داده خواهد شد.

قیمت دستگاه کویتیشن الیناشیپ

قیمت دستگاه آر اف کویتیشن الینا شیپ

دستگاه منحصر به فرد که با داشتن انواع هندپیس می تواند برای لاغری در قسمت های مختلف پوست استفاده شود. بنابراین یک دستگاه کامل لاغری محسوب می شود. که می تواند جهت لیفت قسمت های مختلف پوست هم استفاده شود. در قسمت های مختلف پوست مانند: گوشه چشم ها، صورت، غبغب، سینه، باسن قابل استفاده است. برای اطلاع از قیمت دستگاه الینا شیپ با ما تماس بگیرید.