قیمت دستگاه لیزردایود الکس

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود ۲۰۲۱

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود ۲۰۲۱ در سایت آروینیا برای شما بسیار مناسب است. شما می توانید به راحتی این دستگاه را از ما خریداری نمایید. کافی است تا برا شماره های زیر تماس بگیرید.

دستگاه لیزر الکس دایود

لیزر موهای زائد یکی از کارهایی است که در سالن های زیبایی به صورت گسترده انجام می شود. این کار همیشه در دسترس است. چون نیاز اساسی انسان ها محسوب می شود. هم خانم ها و هم آقایان تمایل زیادی به از بین بردن موهای زائد خود با استفاده از دستگاه لیزر دارند. این کار باعث می شود تا ریشه موها به صورت کامل از بین بروند. بنابراین رشد مجدد آنها تقریباً غیر ممکن خواهد بود. دستگاه لیزر دایود می تواند با طول موج ۸۱۰ نانومتر موهای زائد را از بین ببرد. این لیزر به ریشه موها در فولیکول وارد می شود و آنها را از بین می برد. بنابراین رشد مجدد موها غیر ممکن خواهد بود. زیر بغل و دست ها و پاها قسمت هایی هستند که اغلب مردم نیازمند لیزر هستند. دستگاه لیزر الکس دایود یکی از بهترین دستگاه های برای این کار محسوب می شود. سرعت اجرای این کار بسیار بالا است. اما این کار به هیچ عنوان نمی تواند مشکل آفرین باشد. و عوارضی برای بدن ایجاد نمی کند.

قیمت دستگاه لیزردایود الکس

ویژگی های دستگاه لیزر الکس دایود چیست؟

  • از مهم ترین ویژگی های دستگاه الکس دایود داشتن دو برد جدا از هم می باشد.
  • همچنین سه طول موج مختلف هم دارد. که می توانید هر کدام را که مد نظرتان بود استفاده نمایید.
  • البته ناگفته نماند که می توانیداز هر دو برد هم به صورت یک جا و ترکیبی استفاده کنید.
  • یک برد مختص الکساندرایت به علاوه ایندیاگ است. برد دیگر مختص دایود و اندیاگ می باشد.
  • ویژگی مهم دیگر این دستگاه این است که می تواند در یک ثانیه بین یک تا ده شات را به پوست بفرستد.
  • نتایج به دست آمده از این روش نشان دهنده سطح بالای رضایت مشتریان این دستگاه است.

قیمت دستگاه لیزردایود الکس

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود ۲۰۲۱

روش انجام دستگاه لیزر بسیار آسان است. شما باید قبل از انجام لیزر یک بار نزد مشاور بروید. در جلسه مشاوره به شما توضیحات لازم ارائه خواهد شد. این موارد شامل توضیحات استفاده از محصولات آرایشی و برنزه کردن قبل از انجام لیزر است. که معمولاً یک بازه زمانی دو هفته ای باید از آنها استفاده نکنید. بعد از آن دیگر نیاز به مراقبت های خاصی وچود ندارد. بهتر است به وسیله تیغ یا ژیلت اقدام به حذف موهای زائد خود نمایید. این کار قبل از انجام جلسه لیزر لازم است. قیمت دستگاه لیزر الکس دایود بسیار مناسب است. بنابراین به راحتی می توانید آن را در سالن و مطب خود استفاده نمایید.