قیمت دستگاه لیزر shr

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد shr

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد shr در سایت ما با جاهای دیگر فرق دارد. شما می توانید این دستگاه را به صورت غیر حضوری و اینترنتی از ما تهیه نمایید. برای اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه لیزر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

دستگاه لیزر موهای زائد shr

امروزه در کلینیک های زیبایی به راحتی با استفاده از دستگاه های لیزر، می توانید موهای زائد خود را حذف نمایید. این کار نیازمند تعداد جلساتی است تا نتایج مدنظر حاصل شود. گاهی برای نتایج تعداد جلسات زیاد لازم است. اما در بعضی موارد هم می بینیم که با تعداد جلسات کمی به نتایج صد در صدی خواهیم رسید. دستگاه لیزر shr از این دستگاه ها محسوب می شود. که توانسته در یک جلسه حدود ۸۰ درصد موهای زائد را از بین ببرد. البته باز هم تعداد جلسات به جنس مو و پوست بیمار مربوط می شود. که رنگ پوست، جنس پوست و بقیه موارد این شرایط را ایجاد می کنند. خلاصه که انجام لیزر موهای زائد هرچند جلسات زیادی هم طول بکشد تا به نتیجه کاملی برسید، بسیار بهتر از روش های پیش پا افتاده است. چون می تواند شما را از شر موهای زائدی که با هر بار استحمام نیازمند شیو کردن است، راحت نماید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه این مطلب را مطالعه کنید و در صورت نیاز با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

قیمت دستگاه لیزر shr

ویژگی های دستگاه لیزر موهای زائد shr

  • منبع نوری که در دستگاه لیزر اس اچ آر استفاده شده است لامپ زنون است.
  • دستگاه های آی پی ال هم از این لامپ زنون استفاده می کنند.
  • اما این دستگاه در پرتاب شات های خود مانند دستگاه لیزر دایود عمل می کند.
  • می تواند در هر ثانیه بین یک تا ده شات را پرتاب کند.
  • این نور باعث می شود که ریشه موها در فولیکول به شدت تحت تأثیر آن قرار بگیرند.
  • بنابراین روند رشد موها به صورت کامل متوقف می شود.
  • روند کار این دستگاه به این صورت است که انرژی را با قدرت کم اما تعداد بیشتری به پوست ارسال می کند.
  • به همین دلیل هیچ گونه عوارض و نگرانی در پی نخواهد داشت.

قیمت دستگاه لیزر shr

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد shr

شما می توانید در سایت ما انواع دستگاه ها و تجهیزات زیبایی را با قیمتی بسیار مناسب از ما خریداری نمایید. یکی از این دستگاه ها که توانسته رقبای خود را کنار بزند دستگاه لیزر اس اچ آر است. این دستگاه قیمت بسیار مناسبی دارد. به همین دلیل طرفداران آن بسیار زیاد هستند. برای اطلاع از قیمت دستگا لیزر موهای زائد shr با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمائید. و یا در پیج اینستاگرام ما اطلاعاتتان را قرار دهید. تا خودمان با شما تماس بگیریم.