قیمت دستگاه هایفو کلینیکی چهار بعدی

دستگاه هایفو کلینیکی چهار بعدی با قیمت ویژه به فروش می رسد. شرکت تجهیزات پزشکی زیبایی آروینیا با هدف عرضه دستگاه های پزشکی زیبایی با قیمت مناسب و کیفیت بالا اقدام به واردات و فروش مستقیم دستگاه های هایفو کلینیکی نموده است.

روش هایفو (هایفوتراپی) چیست؟

دستگاه هایفو جدیدترین دستگاه جوانسازی و لاغری است که در حال حاضر در بین سایر دستگاه های جوانسازی و لاغری پیشتاز است. در طراحی دستگاه هایفو از امواج اولتراسونیک استفاده می شود.

امواج اولتراسونیک با شدت بالا به لایه های زیرین پوست نفوذ می کند و بر روی بافت پوست تاثیر می گذارد. سیستم بدن تحریک شده و کلاژن سازی فعال می شود. همین امر سبب جوانسازی پوست و لیفت و لاغری می شود.

یادداشت

مهمترین مزیت دستگاه های هایفو، نفوذ به لایه هایی از پوست است که تا قبل از این فقط از طریق اعمال جراحی می توانستیم به این لایه های پوست دسترسی داشته باشیم. اما با استفاده از روش هایفو بدون عمل جراحی و به صورت کاملا غیر تهاجمی به لایه های درونی پوست نفوذ داریم.

انواع دستگاه هایفو

دستگاه های هایفو با توجه به عملکرد و سیستمی که دارند در چند گروه کلی تقسیم بندی می شوند:

  • دستگاه هایفو ویمکس
  • دستگاه هایفو خطی
  • دستگاه هایفو دو بعدی
  • دستگاه هایفو سه بعدی
  • دستگاه هایفو چهار بعدی

با هر کدام از دستگاه های هایفو ویمکس، هایفو خطی، هایفو دو بعدی، و هایفو سه بعدی قبلا آشنا شده ایم. در این بخش می خواهیم به معرفی دستگاه های هایفو چهار بعدی بپردازیم.

معرفی دستگاه های هایفو چهار بعدی و ویژگی های آن ها:

دستگاه هایفو چهار بعدی جدیدترین نوع دستگاه هایفو است که دارای دو یا سه هندپیس با کارایی متفاوت است. انواع دستگاه هایفو ۴ بعدی دارای هندپیس های زیر هستند:

  • هندپیس صورت و بدن + هندپیس ویمکس
  • هندپیس صورت و بدن + هندپیس ویمکس + هندپیس واژینال
  • هندپیس صورت و بدن + هندپیس واژینال

عملکرد دستگاه هایفو چهار بعدی چگونه است؟

دستگاه هایفو چهار بعدی جدیدترین نوع دستگاه هایفو است. دستگاه هایفو چهار بعدی یک بخش برای صورت و بدن دارد که کارتریج های با عمق ۱.۵، ۳، ۴.۵، ۸ و ۱۳ دارد. برای این قسمت شما می توانید تعداد لاین ها و تعداد شات در هر لاین را مشخص نمایید. به این ترتیب کار با سرعت و دقت بیشتری پیش می رود.

با توجه به نوع دستگاه، می تواند دارای هندپیس واژینال، ویمکس و یا هر دو باشد. از هندپیس واژینال هم برای لیفت و جوانسازی استفاده می شود.

قیمت دستگاه هایفو کلینیکی چهار بعدی

دستگاه هایفو کلینیکی ۴ بعدی با قیمت مستقیم و بدون واسطه ارائه می شود. می توانید برای خرید هر یک از انواع دستگاه هایفو ۴ بعدی با ما در ارتباط باشید.