قیمت دستگاه پلاسما جت پزشکی پلکسر

قیمت دستگاه پلاسما جت پزشکی پلکسر

قیمت دستگاه پلاسما جت پزشکی پلکسر به موارد زیادی بستگی دارد. این دستگاه دو مدل سرد و گرم دارد. هر کدام وظایف خاص خود را انجام می دهند. بعد از مشاوره با کارشناسان ما می توانید تصمیم لازم را اتخاذ نمایید.

هنگام فکر کردن به نام دستگاه پلاسما جت شاید با خودتان بگویید، دلیل این نام گذاری چیست؟ در حقیقت این دستگاه می تواند گاز موجود در نازل خود را با سرعت زیادی در حد جت به پوست ارسال نماید. به همین دلیل آن را پلاسما جت نامیده اند. فناوری به کار رفته در دستگاه پلاسما باعث شده است تا بدون ایجاد جریان الکتریکی، به میزان جریان مورد نظر دس پیدا کند. ضمن اینکه قابلیت استفاده در نقاط حساس بدن، مانند اطراف چشم ها را هم به وجود می آورد. همین موضوع باعث می شود که در هنگام استفاده از دستگاه، نیازی به سیستم ارت و اتصال به زمین وجود نداشته باشد. به همین دلیل ایمنی دستگاه پلاسما جت اسپارک خیلی بیشتر از نمونه های مشابه است. پلاسما تراپی کار خیلی حرفه ای محسوب می شود. جتماً باید توسط کارشناس مرتبط با این کار انجام شود. چون در نقاط حساس مانند زیر چشم ها و پلک، باید مراقبت زیادی به عمل آید. که مینیموم جریان را مورد استفاده قرار دهد. در زیر به توضیح مشخصات این دستگاه می پردازیم.

قیمت دستگاه پلاسما جت پزشکی پلکسر

ویژگی ها و مشخصات دستگاه پلاسما جت پزشکی

  • توان این دستگاه برابر با ۶ وات می باشد.
  • ولتاژ ورودی به این دستگاه برابر با ۲۲۰ ولت می باشد.
  • همچنین ولتاژ خروجی هم تا ۳ کیلو وات می رسد.
  • فرکانس دستگاه پلاسما جت پلکسر برابر با ۸ کیلو هرتز است.
  • ضمن اینکه عمق نفوذ پلاسما به داخل پوست، بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ میکرون می باشد.
  • در این دستگاه بر اثر برخورد نوک الکترود با سطح پوست، جریان پلاسما به صورت خودکار توسط دستگاه، قطع می شود.
  • استفاده از این جریان های پلاسمایی باعث می شود که به لایه های کاربردی و موثر پوست، دست پیدا نماییم.

قیمت دستگاه پلاسما جت پزشکی پلکسر

قیمت دستگاه پلاسما جت پزشکی پلکسر

دستگاه پلکسر که به آن پلاسمای گرم هم می گویند، می تواند در موارد زیادی کاربرد داشته باشد. انجام عمل بلفاروپلاستی بدونو کوچکترین خونریزی و درد، از مهم ترین عملکرد های این دستگاه است. برداشت انواع ضایعات از روی پوست، نابودی چین و چروک ها و لیفت و چمع کردن پوست کاربردهای مهم این دستگاه است. مورد استفاده این دستگاه در موارد زیبایی و ایمپلنت هم می باشد. حتی برای برداشتن تاتو ها و زخم ها هم کاربرد دارد.