مرکز خرید دستگاه هایفو جوانسازی ویمکس v-max با کیفیت تضمینی

مرکز خرید دستگاه هایفو جوانساری ویمکس v-max با کیفیت تضمینی

مرکز خرید دستگاه هایفو جوانسازی ویمکس v-max با کیفیت تضمینی دارنده انواع دستگاه های هایفو می باشد. این دستگاه ها قیمت بسیار مناسب دارند. به همین دلیل می توانید با خیال راحت از ما خرید کنید. با ما تماس بگیرید.

دستگاه جوانسازی هایفو چیست؟

جوانی و داشتن پوست شاداب از آرزوهای انسان است. با گذر زمان و افزایش سن نمی توان منکر پیر شدن و چروکیده شدن پوست خود شد. اما این ما هستیم که می توانیم با روش های گوناگون جلوی پیر شدن پوستمان را بگیریم. به همین دلیل دانستن روش های جلوگیری از پیری بسیار خوب است. نور آفتاب، غذاهای نامناسبف افزایش سن، می توانند روند پیری پوست را تندتر کنند. به همین دلیل نمی توان با آنها مقابله کرد. کرم های بهداشتی هم تا حدودی می توانند پیری را درمان کنند. اما روش قطعی درمان نیستند. دستگاه هایفو ویمکس با استفاده از تکنولوژی فراصوت یا اولتراسونیک، می تواند جلوی پیری پوست را بگیرد. به درمان و از بین بردن چین و چروک ها کمک کند. در نتیجخ پوستی شاداب و جوان به شما هدیه دهد. این روش هیچ ضرر و عوارضی برای انسان ایجاد نمی کند. به همین دلیل توانسته مورد استقبال سالن داران قرار بگیرد. با ما همراه باشید.

مرکز خرید دستگاه هایفو جوانسازی ویمکس v-max با کیفیت تضمینی

ویژگی های دستگاه هایفو ویمکس

  • این روش نیازی به جراحی و برش ندارد.
  • بعد از درمان به راحتی می توانید به زندگی روزمره خود بپردازید و تداخلی در روند زندگی شما ایجاد نمی کند.
  • طول مدت درمان با این روش بسیار کوتاه است.
  • نهایتاً هر جلسه درمانی نیم ساعت طول می کشد.
  • بعد از آن می توانید به راحتی کارهای روزمره و زندگی معمولی خود را ادامه دهید.

مرکز خرید دستگاه هایفو جوانسازی ویمکس v-max با کیفیت تضمینی

کاربردهای دستگاه هایفو ویمکس

  • از بین بردن چین و چروک های سطحی و عمقی پوست
  • نابودی خطوط اخم و خنده در صورت
  • فرم دهی و سفت کردن پوست صورت
  • کلاژن سازی و کمک به ایجاد کلاژن برای جوانی و شادابی پوست
  • از بین بردن سلولیت ها و چاقی موضعی

مرکز خرید دستگاه هایفو جوانسازی ویمکس v-max با کیفیت تضمینی

مرکز خرید دستگاه هایفو جوانسازی ویمکس v-max با کیفیت تضمینی

دستگاه هایفو می تواند حرارتی معادل ۶۵ درجه سانتی گراد را در لایه درم پوست ایجاد می کند. این دستگاه می تواند تا عمق ۳٫۵ و تا ۴ میلی متر به عمق پوست برود. البته برای از بین بردن چربی های می تواند تا عمق ۱۰ تا ۲۰ میلی متری هم به پوست نفوذ کند و چربی ها را در هم بشکند. حتی می توان برای از بین بردن غبغب ها هم از این دستگاه استفاده نمود. کارایی این دستگاه به اندازه ای است که به راحتی با داشتن آن در کلینیک و سالن های زیبایی، می توانید انواع کارهای زیبایی را بر روی پوست انجام دهید. شرکت آروینیا به عنوان مرکز خرید دستگاه هایفو جوانسازی ویمکس v-max با کیفیت تضمینی در حال فععالیت می باشد. با ما در تلگرام و اینستاگرام در ارتباط باشید.